| EmoGirl999 a întrebat:

Buna :* am facut niste poze acum ceva timp si am iesit urat (parul) in ele.Altele nu mai pot face pentru ca pozele sunt facute cu niste persoane care sunt plecate la liceu.Este cineva pe aici care se pricepe foarte bine sa editeze si sa remedieze poze? Daca da lasa-mi te rog id de messangerhappy fundalove struck va rog.am nevoie de ajutorpuppy dog eyes. pozele sunt speciale pentru mine :X

5 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Nu le edita. Daca in toate pozele vrem sa iesim perfect, nu mai are rostul sa le facem. Lasla-le asa cum sunt si iti garantez ca vor fi mai apreciate.

| EmoGirl999 explică (pentru iulianr):

Multumesc pentru sfat:*

| CuteCurly a răspuns:

Hei happy
Eu zic sa le postezi asa, nu conteaza cat de stricat va era parul, conteaza ca erau cu acele persoane. Si eu am iesit urat in poze, cateodata nu numai imi era stricat parul. Cateodata ma strambam, da' le-am postat pentru ca erau facute cu niste persoane care locuiesc in alta tara.

| EmoGirl999 explică (pentru CuteCurly):

Multumesc pentru sfat:* asa voi face:*

| CuteCurly a răspuns (pentru EmoGirl999):