| marina177 a întrebat:

Am facut sala 2 luni cu antrenoare pentru a slabi, si am slabit 10 kg am ajuns la greutatea care voiam. Dupa 5 luni din cauza ca nu m-am abtinut la mancare m-am ingrasat la loc, am inceput sa mananc sanatos iar dar nu pot sa slabesc ca inainte si as vrea sa ma apuc iar dar imi e rusine de ce o sa zica antrenoarea deoarece i.am promis ca ma voi mentine si na
. Nu stiu ce sa fac, as vrea sa ma reapuc de sala dar de data asta sa ma mentin sa nu mai repet greseala. Ce sfaturi imi puteti da? Fara comentarii urate va rog

2 răspunsuri:
| ungandfr a răspuns:

Sa mergi din nou la sala, antrenoarea o sa se bucure sa te revada, un client in plus un ban in plus.
Nu conteaza ce zice, mergi la sala si slabeste. Succes!

| AFR81 a răspuns:

User-ul care ti-a raspuns are perfecta dreptate, n-o sa fie nicio problema cu antrenoarea. Pur si simplu, daca te intreaba, ii spui: nu am putut sa ma mentin... Nu are de ce sa iti fie rusine. O iei de la capat si slabesti din nou. Daca nu, intrucat alimentatia banuiesc ca o cunosti, poti merge pe cont propriu, intr-un parc sau pe stadion pentru a face jogging. Sau te poti apuca de un sport, tenisul fiind foarte indicat. Sau, pur si simplu, poti merge la alta sala de fitness daca nu vrei sa te vada respectiva.