| anonim_4396 a întrebat:

Am genele cat de cat lungi iar cand ma duc cu rimel stau drepte cum pot sa mi le " ondulez" in sus?
funda

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Existe clestisor pentru gene, pe care il folosesti inainte de a te da cu rimel. Il poti cumparat din magazinele de cosmetice sau de la avon. Exista si rimmeluri special pentru gene ondulate.

| Soborigozaur a răspuns (pentru BiuL):

Si cum se numeste acel rimel special?

| BiuL a răspuns (pentru Soborigozaur):

Sunt mai multe de exemplu Sexy Curves de la Rimmel. Intreaba la un stand de comsetice, cam toate firmele au si o mascara speciala pentru ondulat.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dai prea mult rimel.Si ele de greutate se lasa.

| mona a răspuns:

Foloseste un cleste de intors genele

| LolaLollita a răspuns:

Foloseste un cleste pentru gene:)
Asa arata: http://cupio.ro/cleste-gene
Nu este scump.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista cleste pentru asta

| yukyta a răspuns:

Intr-adevar exista cleste.dar trebuie sa ai grija si cum il folosesti ca risti sa ti le smulgi.tin sa mentionez ca trebuie sa ti le intorci inainte de a te da cu rimel