| Gabriela_Iordache_1990 a întrebat:

Am instalat photoshop CS5 si vreau sa fac o coperta de facebook,insa nu stiu cum,ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| DarkBlood32 a răspuns:

Deci iei un background de pe net, ceva ce ţi se pare ţie mişto, adaugi nişte scripturi mişto şi am mai văzut că se pun şi png-uri, mai ales cu Tom & Jerry şi-s chiar drăguţe.
Uite un exemplu de pagină cu o copertă care mie mi s-a părut interesantă, nu ştiu de ce:
https://www.facebook.com/pages/Hairazi-un-pic/311124952324622?fref=ts
Oricum, pagina aia nu-i cine ştie ce.