| adelinaddaniela89 a întrebat:

Buna! Am intrat la un liceu tehnologic pe profilul fabricarea produselor din lemn. Voiam sa stiu daca conteaza asa mult acest profil pe ceea ce voi face pe viitor.Adica trebuie neaparat sa fac ceva care are legatura cu fabricarea lemmului? As vrea sa merg la facultatea de litere si sa fac altceva.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu contează liceul,

contează nota de la bac și la unele facultăți se dă și un test la admitere.

1 răspuns:
| andreea2346 a răspuns:

Nu contează liceul.
Contează doar notă la bac si in unele cazuri mediile din anii de liceu