| BluX a întrebat:

am luat 4 la mate la testul initial.sadasta imi va afecta media generala?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

- Notele de la testul iniţial nu se pun în catalog, desigur nimeni nu va afla nota ta, în afară de părinţi. Profesorii nu au voie să pună nota în catalog sau să spună nota tuturor. Este în particular. Şi nu îţi va afecta media generală, dar va arăta nivelul tău de cunoştiinţe. Deci nu te speria, iar pe data viitoare să sperăm la mai bine. big grin

Numai bine.

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Notele de la testele initiale nu se trec in catalog, dar media iti va fi afecta de nivelul slab de cunostinte.

| WhatMeanLove a răspuns:

Da fiindca nu poti avea media 8, 9, 10...

| BluX explică:

Dar dc nu pot sa am media 8, 9, 10?