| СолныШкo a întrebat:

Buna)) am nevoie de ajutor, cum sa il numesc pe catelusul meu? Fundita.*

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Nume de fete: Sara,Selly,Honey,Fifi.
Nume de baieti:Bruno,Dudu, Marley, Bute, Spike, Blackey...si momentan nu prea mai am idei.Cam asa s-au numit toti cainii mei de pana acum.

10 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Joey,Rikki,Max,Rex,Boy,Sony,Mailo,Leo,Tiko.

| doinitza94 a răspuns:

Lăbuş
Pufuleţ
Rex
Bim
Axel
Axy
Azorel
Bibi

| W3R4 a răspuns (pentru doinitza94):

Labus e tare de tot! =)

| doinitza94 a răspuns (pentru W3R4):

E mai iesit din comun...
Eu am avut un catelus pe care il chema Labus. Avea la labutele din fata partea de jos neagra, ca niste cizmulite big grin de asta l-am numit Labus

| ashta a răspuns:

Bucky!

| Vάℓєяἷล a răspuns:

Ănis
JACK
Ciapi
Naida
Venus

| MsLady a răspuns:

Nume de fete : Dakota, Maya, Sara, Sisi [cici ], Ali, Miki, Akia, Asha, Sasha, Fifi

Nume de baieti : Aroon, rex, Spike, Skril, Adolf, Abiner, Apollo

cauta si aici :
http://www.animale.ro/nume-de-caini

| ursuletu88 a răspuns:

Nume de fata sasha
nume de baiat roky

| LeTony92 a răspuns:

Rex, Spike, Black, Lord, Adolf, Alex, Bruno, Bobi, Franco ( preferatul meu ), Niko, Luky, etc. Mai sunt dar sper ca astea iti sunt de folos!

| Fufulete a răspuns:

Teddy... funda?