| ankutza17 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...Joc GTA San Andreas si am ajuns la misiunea 10:Cesar Vialpando.Cand ajung la intalnirea aia trebuie sa imi folosesc masina. Trebuie sa o pun sa danseze.Cand imi apar sagetile, apas pe sagetile de pe tastatura mea dar nu merge.Pe ce trebuie sa apas? Va rog sa ma ajutati! Dau fundita.Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Zodiac a răspuns:

E bine cum a zis dudu... dar mai vreau sa fac o observatie...cand sageata intra in cerculetul ala atunci trebuie sa apesi.winking
Peace.

| dudu_4306 a răspuns:

Apasa pe butoanele cu cifre din partea tastaturii (NUMPADS)
8-sageata sus
2-sageata jos
4-sageata stanga
6-sageata dreapta
Pentru sagetiile oblice apesi pe 2 si 6 simultan (exemplu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se apasa pe w in fata s in spate d in dreapta a in stanga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tastele numerice 2, 4, 6, 8,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numerele 4 6 2 8 sa te misti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa apesi sagetile langa tastatura

| bobo404 a răspuns:

Nustiu ce e la tine dar la mine merge, apas pe sagetile de pe tastatura, incearca sa vezi la setari sau vezi daca merge de pe w, a, s, d