| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Deci eu sunt la scoala nr.11 bt. si as vrea sa ma mut la liceul pedagogic, dar la scoala nr. 11 am multi prieteni din celelalte clase si na ma inteleg cat de cat si profesori nu-s chiar asa rai doar ciudati uni.La pedagogic e prietena mea cea mai buna:X... voi care ati alege?

1 răspuns:
| lier a răspuns:

Prietena ta cea mai buna,daca intr-adevar iti este prietena ar intelege ca te-ai obisnuit acolo si iti este greu sa renunti,iar daca vrei sa fii mai aproape de ea gandeste-te la avantaje si la dezavantaje si cantareste bine situatia e totusi o decizie importanta, eu si prietena mea cea mai buna sunt la licee diferite dar asta nu a schimbat cu nimic prietenia dintre noi, succes:*