| ALEXANDRA a întrebat:

Am nevoie de ceva! Ziua mea e abia pe 30 august... Dar eu sunt foarte obsedata de 30 august! Abia astept sa vina ziua mea! Stau la casa si am foarte multe idei de decorare! Bine! Vreau niste idei de decorat si idei de jocuri! Funda+ doua voturi folositor si inteligent[[[[[*_*_*_*_*_*[[[[[[

2 răspunsuri:
| maia_7137 a răspuns:

Da si ziua mea e abia in 17.07 si mor pana a unci parerea mea ar fi ca daca ii ii ziua la un resauran club ceva sa pui mia mule decoaii asa mai de groaza si decoraia sa fie de grioaza si dupa aia pe avan sa pui sau peree
sa pui mai mule baloane umplue cu sclipici confei parjiuri bomboane si sa le spargi succes

| Incarcare a răspuns:

Pai cum am mai zis! Poti sa o faci in curte :X:X puii mesee in care puii aperitive, sucuri, pahare, baloanee cu heliuu etc... Si scaune unde sa steie copiii! big grinbig grin Ii dai drumu la Linda sa manance tortu laughing