| TaylorMomsen a întrebat:

Am nevoie de o idee, trebuie sa fac un desen cu sigla scolii. Trebuie ceva inventat de noi, caci scoala nu are o sigla, ecuson. Astept sugestii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intro seara rece si inorata un mos batran nu avea unde sa se adapostasca de frig si amars el cat a mers si a batut la o usa .
El a fost gazduit de o doamna pe nume Sara care a fost foarte buna cu el .
El a decis sa ramana acolo .
In ziua urmatoare a colindat strazile sa-i gaseasca un cadou Sarei.A mers si a dat de niste copilasi care i-au aparut in cale si care erau inghetati de frig.Sara i-a primit in casa ei si copilasii s-au transformat in niste spiridusi , Sara a devenit cra ciunita , iar mosul mos Craciun.
Sfarsit .