| camiitsu a întrebat:

Am nevoie de o reclama despre un obiect destinat copiilor. cine ma ajuta?! Dau funditawinking

4 răspunsuri:
| ImCalledLamă a răspuns:

Daca ai zice si obiectul ar fi perfect pentru mine...

| camiitsu explică (pentru ImCalledLamă):

Jucarie de exemplu: papusa sau o masinuta.

| ImCalledLamă a răspuns (pentru camiitsu):

Iti zic imediat o reclama frumusika

| ImCalledLamă a răspuns:

Papusa Diana e ca o adevarata printesa. Bea ceaiul cu tine si te invata bunele maniere. Impreuna veti invata forme de salut in romana si engleza si vaveti distra de minune. Vine impreuna cu 3 rochite pentru petrecere, plimbare si ocazii speciale. Daca ii vorbesti urat se supara si incepe sa planga si daca iti ceri scuze te iarta. Papusa Diana- mica printesa, acum in magazine.
E cam ciudata papusa dar sper sa iti placa. Funda?