| 1Cineva0 a întrebat:

Am nevoie de un program prin care pot invata engleza pentru incepatori, dar sa fie pe gratis.Va rog, ajutati-ma.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nobodycanbelikeme a răspuns:

Nu stiu daca exista... Ai putea sa faci pregatire la engleza sau sa incerci sa inveti singur... Succes!
P.S. Nu este chiar atat de grea engleza daca te stradiiesti putin. Eu am facut scoala (o parte) in Anglia si nu e grea deloc.

1 răspuns:
| dariti a răspuns:

Pai daca chiar nu vrei din dictionare, carti atunci poti pe google traducere merge incearca. Baftaaa! big grin *Funda?