| patricia_8129 a întrebat:

Buna am nevoie de un sfat foarte urgent. am 17 ani si sunt in clasa a 10 a si am un prieten care vrea sa ma mut la el dar eu nu stiu ce sa fac pe o parte sunt parintii pe o parte este el. imi iubesc ambele parti ai mei nu stiu de el. Voi ce ati face in locul meu? dau fundita pentru cel mai de folos raspuns. va rog fiti sincerisad

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

I-as asculta pe parinti.Baieti vor mai fi, ca doar ai o viata inaintewinking