| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat really bad. Am luat 8.85 in examenul national la romana, insa raspunsurile mele au fost exact ca cele din barem. Sunt absolut dezamagita...Majoritatea au luat peste 9. Credeti ca ar trebui sa depun contestatie? Totusi faptul ca ar putea sa imi scada si mai mult ma cam retine. Multumesc!

2 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Da! depune contestatie, pentru ca nu este cinstit ce ti s-a intamplat! sau macar suna sau du-te sa vezi de ce s-a intamplat asta! Bye. Funda?batting eyelashes

| TeoPT a răspuns:

Nu mai poti depune contestatie. Trebuia sa depui contestatie imediat dupa aflarea rezultatelor. Acum e prea tarziu. Da, trebuia sa depui. Au patit-o mai multi din scoala mea si au depus.