| denisa_2911 a întrebat:

am nevoie de un site de unde pot scoate jocuri pentru telefonul LG GT505...cine ma ajuta dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| DrunkShepp a răspuns:

Cauta pe mobile9.com,acolo poti gasi jocuri pentru telefonul tau dai la galerie si in partea de sus a ecranului o sa vezi un chenar unde arata ce tip de telefon sa alegi, alegi tefonul tau si la categorie jocuri java sau ceva cu java... o sa vezi tu.

4 răspunsuri:
| denisa_2911 explică:

Mersi

| Kqzu97 a răspuns:

Pai scrii pe google"dowload games lggt505... app bestial telefon

| Roxana_6190 a răspuns:

E foarte frumos telefonul incat site-uri cu jocuri mnnn nu stiu eu cred ca ca poti lua orice joc si sa-l pui pe telefon( dar iti trebuie card SD). Poti lua de pe toate site-urile de jocuri, ori ce joc si il pui pe telefon ca si cum l-ai lua in PC asta cred dar nu am rasp. pentru fundita nu o merit pentru. ca nu ti-a rasp. la intrebare cu ceva concretbig grin mai ast. intrebari

| Silvia_6960 a răspuns:

Nu stiu sigur daca are pentru tipul tau de telefon, insa este un site destul de aprovizionat pe http://zedge.net sper sa iti fi fost de ajutor.:D