| Zuuu a întrebat:

Bunahappy...Am nevoie si eu de o lista cu filme cu adolescenti sau de actiune...Ma plictisesc repede si de obicei ma uit la cate un film si nu mai stiu la ce filme sa ma uitbig grin Multumesc anticipat! Cele mai multe filme primesc fundita! Nu stiu cat de buna este categoria la care am pus Scuza-ti-ma daca nu am pus la categoria potrivitabig grin

1 răspuns:
| SpankEr_9957 a răspuns:

Pai. mie imi place foarte mult Final Destination 3
Este vorba despre un grup de adolescenti care se duc in parcul de distractii si o fata care facea poza surprindea tot felul de poze infricosatoare... te las sa descoperi tuwinking