| myha a întrebat:

Buna:*
Am niste role de aproape 3 luni, folosite doar o data, ( pentru ca am cazut si mi-a fost frica sa ma mai urc):d. Sunt Roces, pentru vitezahappy.
Am dat 350 lei pe ele. Acum as dori sa le vand la un pret rezonabil:d. Cam 2 milioanehappy. Id-ul meu : malelutsa_94

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu-i nimic daca ai cazut, mai incerci o data cand vine vara, crezi ca eu nu am cazut cu rolele sau chiar si cu bicicleta cand eram mica? Ba da, de aceea mi-am luat genunchiere si cotiere, nu-i nimic, mai incerci, e ca si la patinoar.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Uite, daca vrei sa le vinzi eu nu am nimic impotriva dar daca ti-a fost frica asta nu inseamna ca trebuie sa le vinzi, da? Deci incearca sa te tina cineva de mana si sa mergi putin cate putin pana cand iti dai drunul si yar putin cate putin si tot asa...haide incearca(si de data asta porti si tu cotiere si genunchere ca sa fi mai protejata)ca nu e atat de greu ca si eu am facut asa cand m-am dus la patinoar si nu stiam sa merg dar am prins curaj si am incercat si ma tineam de bare apoi mi-am dat drumul si am invatat sa merg, bine dar mai cad din cand in cand dar nu e nuci o tragedie, deci nu am nici impotriva dar eu ti-am dat un sfat de incurajare, ca si eu am trecut prin asta(bine dar m-a ajutat tata)deci prinzi curaj cand vrei dar macar mai incearca si eu am facut asa cand eram la patinoar, putin cate putin, dar inca un sfat ca eu am deja role si nu vreau sa cumpar, asa ca imcearca sa prinzi curaj! Baftakiss, te pup!happy

| Deea a răspuns:

De unde esti?

| Macho a răspuns:

Incearca cu anuntul pe Ebay sau ocazii.ro.

Eu nu iti pot oferi mai mult de 2 saci de nuci. big grin No hai, mai pun juma de chil de coji de portocale. ultima oferta tongue. Succes!

| myha explică:

Bucurestihappy