| OanaSall a întrebat:

am o camera foto Samsung http://www.altex.ro/......h-argintiu (numai ca e pe negru) si i s-a blocat zoomul (adica sta in afara, nu mai functioneaza) in rest aparatul e foarte bun. stau de mult cu el asa si ma gandesc ca nu o sa-l mai duc la reparat. cat credeti ca as lua pe el la amanet? as vrea sa ma duc la Express Credit

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate-i acumulatorul 20-30 secunde si apoi introdu-l iar.Ar trebui sa mearga. Daca nu, inseamna ca s-a blocat.

| OanaSall explică (pentru darrio2007):

E blocat, stiu sigur. l-am scapat si s-a blocat zoom-ul intr-o parte... nu stii cat as putea lua pe el la amanet?

| darrio2007 a răspuns (pentru OanaSall):

Nu cred ca il poti duce la amanet.Trebuie sa fie totusi in stare de functionare.Sau asa cum e, adica defect, vei lua cam putin.Scuze,dar nu am dus asa ceva la amanet niciodata si nu stiu.