| D0zzz a întrebat:

Astazi mi-a cazut telefonul pe jos si mi s-a stricat. Mai am un telefon, dar fara camera. Eu voi pleca in tabara in august si imi trebuie sa fotografiez. Bani de alt telefon nu am momentan, dar m-ar interesa sa stiu cam cat costa un aparat de fotografiat digital. Cam la ce pret este?

Răspuns Câştigător
| kosmynutzu a răspuns:

La carrfoure este cam 100, 160, 200euro depinde.o cam Samsung de12. 5mega pixels si zoom de pana la 5x este cam 70-80euro