| DerpyXD a întrebat:

am o intrebare cam ciudata: Mamei mele ii place de Hugh Laurie asa ca vreau sa va intreb daca stiti...care e id lui de mess? :3

4 răspunsuri:
| iulia972 a răspuns:

Buna! vedetele nu isi publica id-urile de mess.mai ales ca nu cred ca au timp sa sta in fata calculatorului tocind tastaturalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că tu ești mă-ta. big grin
Nu de alta, dar la vârsta ei ar trebui să fie mai inteligentă. Că și tu ești la fel în cazul ăsta.
O vedetă nu își dă id-ul decât cunoscuților. De parcă n-ar avea altă treabă decât să stea la taclale cu fani, milioane de fani, de care nu îi pasă individual. Și chiar de i-ar păsa, nu are niciun interes să i se ducă farmecul de vedetă.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

tongue nu poti afla acest lucru, e privat

| Rachetul a răspuns:

Nu cred ca intrebi asta rolling on the floor