| madalinax6 a întrebat:

Am o intrebare cam... ei nu conteaza.Cum imi pot invinge frica de dentist si de operatii?

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ti se da cu spray + injectie = stai ca la televizor - nu vei simti nimic

| Sanziana88 a răspuns:

Am avut si eu frica mare de desntist, dar am fost aici: http://excellencedent.ro/ si doamna doctora de-acolo m-a tratat foarte ok, nu am simtit mai nimic, decat prima intepatura de la anestezie, in rest, nimic. Nu ai de ce sa iti fie teama de stomatolog, crede-ma, asa eram si eu/.