| beautfydenise a întrebat:

am o intrebare
ce inseamna expresia :LA soare ma pot uita dar la tine nu! pentru ca azi stateam cu un baiat de povesti si era un soare foarte stralucitor si mi-a zis ca nu se poate uita la mine din cauza soarelui...si apoi a zis expresia aia :-s

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Alta data da-i ochelari de soare

| d1onn5o a răspuns:

Ar insemna ca nu esti "stralucitoare" pentru el, adica nu prea e atras de tine.

| WTFPLM a răspuns:

Adica ar prefera ca decat sa se uite la tine mai bine se uita la soare desi acest lucru e foarte incomod...trage si tu concluziile.Ce intrebari tembele puneti unii thinking

| Dml a răspuns:

Poate ca nu te place.si...sau poate ca te place si esti mai stralucitoare ca soarele de nu se poate uita la tine!laughing))))))))

| lina01 a răspuns:

laughing) a vrut sa zica ca esti frumoasalaughing.u nai citit basmethinking