| stefan31 a întrebat:

Buna am o intrebare. Daca un expert incepe sa injure sau sa inceapa conflicte cu diversi useri, i se poate lua titlul de expert?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu nu este prevazuta o asemenea sanctiune, dar s-ar putea, cei care au acordat titlul il pot si retrage. Poti vedea sanctiunile ce se aplica pe TPU citind raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal. Dar se presupune ca un expert a trecut demult de etapa "razboaielor" virtuale.Cu unii useri nu se merita nici macar sa-ti obosesti degetele tastand cuvinte care oricum nu le intelegoh go on

| Nicoleta a răspuns:

Da, poate fi suspendat daca cineva il raporteaza.
Nu cred ca i se ia titlul de expert.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aşa ar fi corect!