| maria98 a întrebat:

am o intrebare: fetelor ce va place la pustiu asta, justin bieber? ce vedeti la el? colegele mele sunt moarte dupa el, dar eu cred ca nu-i asa un..."wow! frumosul de el! justin bieber jb!"vreau niste raspunsuri concrete ca de cateva zile imi tot pun intrebarea asta. si dau funda la cel mai AMUZANT raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| teo3D a răspuns:

Faza e ca e un gay cu fite caruia i s-a urcat prostia si popularitatea la caplaughing. Dar trebuie sa recunoastem ca nu arata chiar rau pentru varsa lui. Adica nul prea suport (deloc adica!) da nu pot sa zic ca arata chiar rauwinking...pentru un gaywinking. Sper ca te-am ajutat si amuzatwinking:X

2 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

... justin bieber.da.anul trecut my bf. era indragostita dupa el.si wu ncii macar nu stiam cine e ala.pana cad intr-o zi m-am hotarat sa caut pe net numele lui.scriu pe google justin bieber si dau sus la imagini.cand l-am vazut.sa cad de pe scaun rolling on the floor. o uratanie.acuma anul asta s-a mai maturizat si ea si acu toate colegele imi dau dreptate cu privinta la ala. un gay.laughing

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

E un bulangiu pervers laughing un romantic francez rolling on the floor