| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:joc GTA San Andreas si la misiunea "Mike Toreno" nu stiu ce sa fac. Ajung la aeroport, ii omor pe aia si ma urc in limuzina.Cand ajung la intersectie unde e puntul ala rosu, punctul dispare, dar nu-mi zice sa ma duc la Pay`n`spray.De ce? E din cauza c amereu e politia acolo?

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga codul AEZAKMI ca sa scapi de politie apoi cand ajungi cu aia 2 la intersectie, coboara din masina cu ei si urca-te inapoi si du-te in fata si in spate pana iti zice sa mergi la clubul Jizzy ala de sub pod.stii tubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai lovit masina si nu trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrii codul aezakmi si nu te mai prinde politia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu te uiti in videoclipuri, sa vezi ce trebuie sa faci? Ok faci parola AEZAKMI sa scapi de politie si apoi te descurci cum sti. Daca are cineva o intrebare va raspund eu!

| Demonul202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cate kilograme are mata? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci codul {AEZAKMI}si scapi de politie si stii ca e la fel de usor ca eu l-am terminat.Bafta si noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, vreau sa iti zic ca iti trebuie o masina care e normala si te duci apoi la Pay 'n spray, nu lua masini de politie ca nu merge sa scapi de ei asa merge sau ia stelutele si scapi cate o steluta de politie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU! Trebuie sa scrii codul AEZAKMI si ai scapat de politie, sau mergi dupa stelute sa scapi de stelute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da pentru ca si mie mi se intampla mereu la fel dar am trecuto usor. daca ai vreo nelamurire despre joc imi poti scrie la id meu www.calin.radar@yahoo.com

| cosmin986522 a răspuns:

Daca vrei lasa-mi un mesaj cu id tau si vb acolo. Pa

| pandurii a răspuns:

Iesi din aeroport unde te duce si intra in Pay`n`spray.Ca daca te vopsesti nu te mai recunoaste politia si mergi liber la clubul lui Jizzy.

| cosmin63 a răspuns:

Trebuie sa iti dezactivezi parola de politie ca sa te fugareasca politia.eu asa am facut si mi-a mers. sper sa iti mearga

| Băă_Denis_1990 a răspuns:

Farte eu mereu imi pun fara politie si tot asa imi face dar incearca asta cand ajungi la punctul ala date jos din masina si ia o motocicleta asteapta sa urce cineva unu dintre cei doi oameni si pleaca putin in fata dupa ce iti apare un punct albastru du-te inapoi si ia-l si pe ala dupa aia de duci la clubul Jizzy

| angelo3333 a răspuns:

Mah sunteti asa de prosti am terminat tot san andresul mah trebuie sa ai cel putin 1 stea de urmarire de politie ca sa te poti duce fraierilorrrrrrrrr sa ma sugeti

| rares123_5647 a răspuns:

Salut! Am si eu una:nu pot sa trec misiunea cand trebuia sa fac un jaf unui om si trebuia sa iau cutiile alea si sa le duc in camioneta si nu stiu cum sa merg incet, ca se trezeste.

| paul8cristian a răspuns (pentru rares123_5647):

Of, desteptule.....tre sa apesi alt din stanga si apoi sa mergi inainte sau sa dai la optiuni si sa modifici tasta

| Demonul202 a răspuns (pentru rares123_5647):

Pai tii apasat pe ctrl din stanga si dai pe w si ai sa mergi incet

| EuSmecheruXXL a răspuns:

Probabil ti-ai lovit masina...Sau baga codul IFIRSTDOZ si niciunde in joc nu mai creste urmarirea(nicio stea). Bafta!

| rebelul50_5985 a răspuns:

Buna am si eu GTA san andreas si uneori merge repede jocu si cand intru in casa si cand sunt afara dc e din cauza placi video?

| razvan_1026 a răspuns:

Scrie codul pentru politie apoi incerarca sa fugi de cei doi dupa care mergi inapoi dupa ei si iti da unde sa mergi