| Monique_3125 a întrebat:

Buna!

Am o intrebare legat de hi5...cum as putea sa`mi pun un aspect de genul"layouts"(unde se misca imaginile sau ai alte cursoare)... daca ati putea, as dori sa stiu pas cu pas ce ar trebui sa fac...demultt ma chinui dar nu`mi iese, si mi se blocheaza hi5`ul...
MultumeschappyHug!

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/

Aici iti spune tot ce vrei despre hi5!:)

4 răspunsuri:
| StarDust a răspuns:

Http://www.hi5love.com incearca pe aici :) sunt multe chestii interesante

| Monique_3125 explică:

Multumeschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! http://welcome.haipa.ro ii cel mai bun pentru hi5 si eu il folosesc!