| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna am o intrebare mai intai nu sunt posesoarea contului sunt sora ei ce parola si-a mai pus laughing ma rog ma uit ceva timp de foarte putin la Naruto Shippuuden in ce episod Karin s-a dat la Sasuke si a facut-o pe Sakura sa planga scuze de gramatica, dar trebuie sa plec
P. S am intrebat-o si pe sora mea si a zis ca nu mai stie ce nr are episodul plz

2 răspunsuri:
| ASASINIS a răspuns:

Deea nai dreptate exista este 100 si ceva dar si tu esti fan naruto?

| PinkDea a răspuns:

Nu exista ep-ul ala thinking