| deathrock254 a întrebat:

Buna! Am o întrebare pentru cei care se uită la Maruță emisiunea TV de pe pro tv sj vreau sa vă întreb dacă nu cumva vi-se pare ciudat Măruță. Și vreau să clarific că nu am nimic personal cu el sau cu familia lui. Am un sentiment ciudat și mi-se pare un prefăcut nu știu de ce. Sper sa îmi dați un răspuns sincer. Și să nu puneți la inimă. Vă mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Acum ti-ai dat seama? laughing
Maruta e cel mai nesimtit, pervers, libidinos, indiscret prezentator. A avut multe certuri cu fosti invitati din cauza caracterului sau. Iar familia pe care o afiseaza el nu e chiar asa perfecta. Dar crezi ca o sa renunte la imaginea de familie perfecta, imagine cu care face sute de mii de euro pe luna din reclame? Andra a si zis acum cativa ani intr-un interviu ca de dragul familiei ar ierta si infidelitatea

| Miruna333 a răspuns:

Raspunsul Furnicutei000 de 100 de ori. E cel mai libidinos om din lume

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un prefacut... nu e nevoie sa ti se para. Chiar e.

| MistarGoGu a răspuns:

Doar el? 90 % din media românească " ling " ciolane comuniste sau capitaliste! Trebuie sa facă show pentru AUDIENTA = BANI din reclama! Nu faci audienta! La lopata și târnăcop pe șantier!