| chrystyna a întrebat:

Am o intrebare pentru fete.Care e cea mai buna placa de par din lume? Am auzit de placa GHD MK4 ca ar fi cea mai buna. Voi ce credeti? E cineva care o foloseste deja sa-mi spuna cum e? Eu trebuie mereu sa-mi indrept parul si singura varianta e placa. Voi cum vi-l indreptati si ce produse de hair-stilyng mai folositi? Astept cat mai multe raspunsuri.Please!

Răspuns Câştigător
| xtina a răspuns:

Eu am Remington, ultimul model si sunt multumita! Parul meu nu mai e aspru!
Mai intai imi aplic o spuma sau nu stiu ce e, ca sa nu-mi arda parul.
Apoi ma indrept!
Bafta!

1 răspuns:
| malincik4 a răspuns:

Cele mai bune sunt din ceramica, nu ard parul