| Skittles19 a întrebat:

Am o intrebare.

Sa zicem ca vreau sa raportez o intrebare de genul "Cine giceste in ce data sunt nascut/nascuta...". Selectez motivul pentru care vreau sa raportez intrebarea, dau click pe raporteaza si apoi apare o mica fereastra unde trebuie sa descriu.

Ce scriu in acea freastra?
Astept raspunsuri.
Pa, pa.
Funda.kiss

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Conţinut obscen/ilegal ar fi cea mai buna. Sau daca vrei poti sa pui si Caracter irelevant. Dar tine minte ca aceasta intrebare sa fie stearsa trebuie raportata de minim doua useri TPU.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa scrii ceva acolo. Poti sa dai direct "raporteaza" si apoi Ok.

| cristianorudi7 a răspuns:

Ce stii

| aliyna a răspuns:

Buna, poti sa scrii caracter irelevant.