| ღДℓἷʂմƙᾄღ a întrebat:

Buna happy Am o nedumerire. O fata buna inseamna ca trebuie sa aiba sau are curu mare? Scuze da ma macina intrebarea asta de vreo 6 ore

3 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Mi se pare un termen cam...cocălăresc. Dar, presupun, că asta înseamnă.

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

O fata buna e una care: Are tzate, are botic de ratusca, NU are aparant dentar si are cur BOMBAT!

| Xulescuu a răspuns:

In opinia mea, o fata trebuie sa fie frumoasa pe interior nu pe exterior. Si pentru ce iti trebuie un fund mare? Sa te zapaceasca tot felul de cocalari cu replici " puturoase " de agatat?