| Marison a întrebat:

Am o pagina pe Facebook dar am uitat emailul de pe care am creat pagina. Nu il pot afla in nici un fel? Nu ii pot contacta pe cei de la Facebook? Si daca da, cum? Urgent va rog!

1 răspuns:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Pai e cam urat. Incerca sa iti amintesti si daca nu fa altul. Nu cred ca ai cum sa ii " contactezi " pe cei de la facebook pentru ca tu ti-ai uitat emailul happy. Serios acum! Cel mai bine este sa faci altu `. Sper ca te-am ajutat! --->Fundita?