| ƒαηтαααα a întrebat:

Am o pisica in varsta de 5 luni. Am dat pe ea 2 milioane si este de rasa insa nu stiu ce rasa e. Doamna care mi-a dat respectivul motanel zice ca este Angora Turceasca dar nu este. Arata exact asa: http://www.google.ro/......tp?/search
Am tot cautat pe net ce rasa este insa nu am gasit nimic. Seamana leit cu pisicuta din poza(asa arata si el cand era pui) si cu pisica de pe cutiile de mancare Friskies.
Cine ma poate ajuta primeste funda.
Multumesc si vreau un raspuns cat mai repede:)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo la veterinar si el i ti va spune si ce rasă este sau daca este de rasă sau e maidaneză corcitură.

| Alina97Alìì a răspuns:

Este rasa europea happy

| ƒαηтαααα explică (pentru Alina97Alìì):

Eu nu cred ca ehappy Ce dracu pe cutiile de mancare Friskies pune poze cu pisici europene?oh go on Pe toate cutiile de mancare pentru animale au puse poza numai cu animale de rasa.

| Alina97Alìì a răspuns (pentru ƒαηтαααα):

Du-te pe internet si uitate, ai sa vezi ca e europeana