| Monique_3125 a întrebat:

am o prietena care e de un an cu prietenul ei...sh acesta pe 19 septembrie isi tine majoratu`...nu stie ce cadou sa-i faca...ma puteti ajuta?
Multumeschappy

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Poi intreab-o ce pasiuni are prietenul ei si sa-i cumpere ceva legat de pasiunea ei.

| eu_4161 a răspuns:

Depinde de ceea ce ii place...Parfum barbatesc... O haina ceva ce are nevoie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ceva simbolic. O veioză mică de birou, o cravată, un tablou sau orice altceva care să-i amintească mereu că cineva este cu gândul şi iubirea îndreptată către el.
La mulţi ani şi distracţie plăcută.
Pa, pa.