| ririsa a întrebat:

Am o prietena care m-a intrebat daca nu merg la ea zilele astea sa o ajut sa se epileze... la ce ar trebui sa ma astept? E prima data cand cineva ma roaga astalaughing (eu sunt fata, ea e fata, ca sa fie clar).
Rog " Campionul zilei/anului/mileniului " sa se abtina si sa nu imi raspunda la intrebare deoarece nu am nevoie de parerea lui/lor. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca e pe invers, ti-a facut un avans subtil, putin mai direct, dar daca nu e, poate e mai stangace in privinta epilarii,, iar tu fiind o prietena buna, vrea sa o ajuti, mai ales daca tu i-ai fi zis ca stii sa te epilezi.

| ririsa explică (pentru Drimmero):

Nu e pe invers, e normalalaughing

| Drimmero a răspuns (pentru ririsa):

Foarte bine, atunci vrea s-o ajuti, cum ziceam mai sus, o fi mai stangace si are nevoie de ajutor.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Dacă se epilează cu ceara, are de ce să-ți ceara ajutorul. Ori vrea sa tragi benzile ori sa o ajuți sa ții pielea întinsă.