| anonim_4396 a întrebat:

am o problema: aceea fiind ca vorbesc prea mult! Nu imi place dar pur si simplu ma pierd. Ce sa fac pentru a fi mai tacuta?
Funda

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îți pui bandă adezivă la gură. Ce poți face în afară de a te controla? Asta ține numai de tine.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, profa de romana imi spunea ca apreciaza la mine modul meu de a ma exprima cu putine cuvinte fiindca e foarte greu sa spui mult cu putin, incearca sa sintetizezi ceea ce vrei sa spui...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai spune tot ceea ce gândeşti, încearcă să-ţi faci ceva plan în minte.
Ps. Ştiu că e naşpa să o vezi pe Nina cea care mănâncă 16 snickers-uri că poartă colanţi, dar nu e frumos să-i spui.

| Divy a răspuns:

Eeeh nu trebuie cauţi doar persoane mai tăcute şi ai rezolvat problema