| Scuturici a întrebat:

Am o problema cu matematica...Eu merg la pregatire dar nu la aia cu care fac ora(cu alta). La prega stiu tot, si in clasa lucrez inainte dar la teste iau note mici...5, 6 si nu supor chestia asta deloc X-(! Chiar atat de prasta sunt?

Răspuns Câştigător
| GoddesWilma a răspuns:

Nu esti proasta deloc doar ca la teste esti foarte stresata, incearca sa te calmezi si sa iti " deschizi " mintea
o sa functioneze daca te calmezi si incerci
ai incredere si eu pateam la fel dar dupa ce am inceput sa ma calez si sa ma gandesc foarte bine am inceput sa iau numai note mari la teste
happy
fundita?big grin

1 răspuns:
| Scuturici explică:

Mai astept raspunsuri