| laAAal a întrebat:

am o problema eu cu prietenul meu am cam epuizat toate subiectele si as vrea si eu niste intrebari din partea voastra pentru ca. chiar nu stiu ce sa. i mai spun. funda garantata

2 răspunsuri:
| Goofy a răspuns:

Dar cine e prietenul asta al tau?smug:devil))))

| Lukk a răspuns:

Daca nu mai aveti ce vorbi, nu crezi ca e o problema? o fi prea timid, sau tu? sau nu aveti nimic in comun? povesteste-i despre lucruri care iti plac, sau ce ai facut de ultima data de cand v-ati vazut, sau despre ce te preocupa sau t ingrijoreaza. cam asa functioneaza comunicarea, nu dupa liste de intrebari superficiale si stupide gen ce muzica asculti, ce filme iti plac.chestiile astea ar tb sa vina de la sine cand vorbiti, parerea mea