| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema ff mare! Luni dupa cum stiti este Halloween si diriga m-a pus pe mine sa vin cu idei pentru ce sa fcm la ultima ora (dirigentie) si nu e ceva mare...doar asa de distractie pentru clasa si problema este ca nu stiu ce am putea face in afara de cumparat niste decoratiuni... daca va vin niste idei mai bune va rog spuneti-mi!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| miki13 a răspuns:

Poti sa cumperi o mana rupta cu sange pe ea si sa o pui pe sacaunul dirigintei si scaunul sa il pui asa incat sa nu se vada mana (cand diriga ta vrea sa se aseze pe scaun se va speria, crede-ma am incercat si eu si a mers in clasa a 5-a),mai poti sa decorezi clasa cu dovleci, sa va luati costume, mai poti sa pui muzica infricosatoare. Sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| Login96 a răspuns:

Ma gandeam sa strangem o suma mica de bani si sa luam o decoratie de halloween sau 2 filme (de preferat de groaza) si sa facem un contest de cele mai tari povesti de groaza