| Mariiiiaa a întrebat:

Am o problema...la sfarsit de clasa a5a eu si un baiat vorbeam pe mess ca un cuplu dar nu eram...cine ne vedea asa credea ca e, si le-am spus asta unor colege si ele au inteles ca am fost si ca sunt cu el ceea ce nu este adevarat.Acum acel baiat e suparat pe mine. Ce sa fac ca sa nu mai fie suparat, pentru ca eu nu am zis ca suntem impreuna dar asa sa inteles.Va rog spuneti-mi ce sa fac.Care are cea mai buna idee primeste raspuns castigator♥.

Răspuns Câştigător
| tigersss a răspuns:

Pai incercati sa vb cu toti adica sa fi si u si prietenele tale si acel baiat incercati sa explicati ca nu sunteti imp si explica-i si baiatului. Funda!