| anonim_4396 a întrebat:

am o problema legata de facebook, cum as putea sterge adresa de e-mail de pe prima pagina de unde ma contectez? De exemplu suntem mai multi care intram pe acelasi calculator si as dori ca adresa mea sa nu fie vazuta (stearsa mai exact).Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| combinatie a răspuns:

Dai clik pe spatiul unde scrii emailu si iti apare o lista cu mai multe email-uri ale prietenilor tai si te duci cu mouse-ul pe adresa ta fara sa dai clik pe ea si dai delete! sper ca ti.am fost de ajutor! funda?smug happy

| Camelisa a răspuns (pentru combinatie):

SUPERB! iti multumesc din suflet!

5 răspunsuri:
| dodo1mik a răspuns:

Dai dublu click pe casuta aceea unde introduci e-mail-ul si o sa iti apara o lista. Te duci cu mouse-ul pe id-ul care vrei sa fie sters si apesi de pe tastatura `del`.

| Mădă0611 a răspuns:

Foloseste CCleaner, sau daca ai salvat e-mail-ul si parola in browser, spune pe care il folosesti.

| MeConstantine a răspuns:

Ce browser folositi? Poti naviga in private ca sa nu stocheze nimic din sesiunea ta de navigare. Acuma spre exemplu la Chrome merge cu CTRL+SHIFT+N incearca o data si o sa vezi ca apare un tab cu un tip in costum happy eee datele nu se stocheaza atunci. Succes.

| Camelisa a răspuns (pentru MeConstantine):

Folosesc chrome, doar ca probabil m-am exprimat eu prost si imi cer scuze, ma refeream la faptul ca pe pagina de facebook, exact la intrare in casuta cu "e-mail sau telefon" (sa spun mai exact) imi apara adresa de e-mail si nu as vrea.Iti multumesc.