| Taylor9999999999 a întrebat:

Am o problema ma cam inrosesc la fata cand un profesor ma intreaba ceva sau un prieten cand ma intreaba ceva gen ( de cine iti place ) ma inrosesc, Daca puteti sa imi dati niste sparturi ce sa fac ca sa nu ma inrosesc MULTUMESC SCUZATI CATEGORIA

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Și eu sunt foarte emotivă, mi se pare un defect enorm!
Dacă mă pune la școală să citesc ceva sau dacă mă scoate la tablă mă înroșesc, mă pierd, încep să tremur...
Încerc să mă controlez dar nu reueșesc! straight face

| Azµre a răspuns:

Să-ți stăpânești emoțiile. Să tratezi cu indiferență aceste aspecte. Totul ține de psihic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi si tu ca razi de ceva inventezi tu ex:ce nas mare ai!
da funda

| HardCore7750 a răspuns:

Pai ce ii mare lucru ca te intreaba, ii raspunzi calm, daca te intreaba de cine iti place ii raspunzi de cine iti place sau ii zici "care ii treaba ta?"

Răspuns utilizator avertizat