| AduuuTaaaauuu a întrebat:

Am o problema nasoala...Sunt eu baiat,dar uneori am momente,cam dese, in care plang.Ma uit la un film si e un moment emotionant imi vine sa plang,dar uneori ma abtin, cand ma cert cu prietena de pilda sau cand ma cert rau cu parintii imi vine sa plang.Am 14 ani si e ciudat.Sunt baiat si plang...E normal? Uneori imi vine sa plang in public sad.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Este dar in public lumea rade de tine daca plangi si cei destepti isi dau seama ca esti mic si inca ai multe de invatat de la viata.

| Musique a răspuns:

Nu e de condamnat faptul că ești mai emotiv decât ceilalți.
Stai liniștit, uneori poate fi o calitate.
Baftă. happy

| 0Denis0 a răspuns:

Sensibilitatea este un avantaj chiar daca lumea rade un pic de tine e bine sa fi sensibil si uneori sa arati ce simti ca nu-i bine sa ti totul inauntru cu cat ti mai mult cu atata te vei abtine mai greu. Oricum multor fete le plac baietii sensibili laughing deci nu e o problema.

| MIru a răspuns:

Este posibil sa ai o depresie de aceea sa ai sentimente de tristete uneori, dar daca vei incerca sa iti rezolvi problemele care te intristeaza, vei fi mai bine! Sper ca te-am ajutat!