| anonim_4396 a întrebat:

am o problema...peste 2 saptamani voi canta la un concurs un catec si am emotii foarte mari...mai ales imi este frica sa nu ma racesc cine ma poate ajuta cu un sfat pentru ca sa nu ma racesc si sa nu mai fiu "bulgarita"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa nu staii mult pe afara si sa nu bei apa rece si ca sa nu ai emotii ar trebui sa va imaginati cum cinta spectatorii.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Canti la fel de bine precum scrii? Sa nu te racesti? Fereasca D-zeu.