| AmandytaErhan a întrebat:

Buna am o problema, prietena mea cea mai buna face chestii absolut ridicole in fata tuturor ca s para mai cool dar ea numai se face de rusine. si nu ma crede. de exemplu loveste baietii intre picioare sau se preface ca lesina... ce s fac cu ea sasi dea seama ce prostiii face?
serios va rog, ma ingrijorez pentru ea

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

E norocoasa sa te aiba ca prietena. Pacat ca nu isi da seama si nu apreciaza. Incearca sa ii vorbesti frumos, serios, fara sa o jignesti. Daca nu intelege este problema ei. Intr-o zi cu siguranta isi va da seama si ii va parea rau. Sper insa sa nu fie prea tarziu...

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Din ce inteleg de la tine are mintea mai ceva ca un copil de 12-13 anihee heeIncerca sa vorbesti serios cu ea si poate o convingi sa se maturizeze putin...Totus ea s-ar putea sa intelega ca o criticihappy

| Crivi a răspuns:

Eu nu pot sa remarc ce baiat umbla cu un examplar ca ealaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapa de ea. Va face odata o prostie si te va trage dupa ea sau mai rau, te va baga pe tine la ''inaintare'' sa tragi tu ponoasele.