| dulcik_5606 a întrebat:

Buna am o problema: problema este ca am internet si posibil ca vecinul meu sa-mi inchida mie internetul si sa poata umbla doar el pe pc lui eu parola dela internet ca sa ma coleghez dar sigur dupa ce noo sa mai imi lase internet si mie o sasi schimbe parola. deci este vreo solutie in care sa ma pot colega la reteauna de internet dela iel fara sasi dea seama? multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar de ce vrei sa ii faci rau?
E cumva vorba de dulcea razbunare pe principiul: ''Daca vecinul imi fura parola de internet sa ii o fur si eu?