| NoLoveNoStress a întrebat:

Buna!
Am o sora si este innebunita de revista hannah montana, doar ca am pierdut nr. Nu l-am luat decat pe primul, dar ea, e mai mult innebunita de jurnalul secret! Rugamintea mea, daca puteti sa-mi dati parola si codul secret de la jurnal! Va rog! Sora mea isi doreste mult!
Va multumesc!

5 răspunsuri:
| NoLoveNoStress explică:

Scuati-ma daca va tot zapacesc dar sora mea e "fitoasa" laughing incat le vrea pe toate! sa nu va suparati! m-a innebunit!

| NoLoveNoStress explică:

Pai numai pot sa-i cumpar revista deoarece numerele s-au dus... si nu am de unde sa iau parolele

| xAkira a răspuns:

Parola este niblets dar codul este dat in fiecare nr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau. dar dc nu ii cumperi incontinuare reevista

| viseuitate a răspuns:

Scz nu stiu happy nu prea sunt inebunita dupa hannah mai mult dupa miley arata mai misto big grin