| amiraamira a întrebat:

Am parul destul de lung și nu știu ce sa fac, sotului meu nu ii place si vrea sa ma tund, dar sa mă tunda el scurt scurt. Nu stiu ce sa fac, sa-l las sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l, in schimb ii mai scurtezi si tu o zona din corp.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca se pricepe, lasa-l sa te tunda. Daca nu, du-te la coafor.

| ClipaSchimbarii a răspuns:

Apreciez ca ai pus intrebarea asta aici. Inseamna ca tii la sotul tau. Parerea mea e sa vorbesti cu el in legatura cu asta. Fii sincera cu el si poate o rezolvi

| amiraamira explică:

Va mulțumesc da se pricepe la tuns.

| amiraamira explică:

Eu totusi nu vreau sa renunț la par

| amiraamira explică:

Va mulțumesc ceror care ati venit cu aceste răspunsuri la am lasat sa ma tunda intr-adevar ma simt bine cu parul mai scurt dar si imi pare rau dar mi am satisfacut si sotul sper ca va creste repede bine inteles cal va taia iar dar ma bucur ca totul e bine si el e fericit chiar daca eu nu sunt asa de fericita