| Awkesna a întrebat:

Buna!
am revenit cu o intrebare noua legata de sport.
Imi place foarte mult sportul si vreau sa reusesc sa fac spagatul mai am un pic si reusesc dar in ultima vreme fac foarte des febra musculara si nu vreau sa incep iar exercitiile de la inceput sa nu mai reusesc spagatul...
Vreau sa stiu cum sa scap mai repede de febra musculara ca sa pot sa reusesc spagatul.Please,ce exerciti trebuie sa fac?
>F+vot:

Răspuns Câştigător
| AlternoGirl a răspuns:

Buna! Sincer, nu stiu daca exista vreo metoda de a scapa da febra musculara... Dar, ca aceasta sa nu mai apara, dupa fiecare serie de exercitii sa iei cate o lingurita de zahar, sau un baton de ciocolata (ceva cu zahar).
Pa -pa!